Populiarus interneto svetainių dizainas

Kas yra contemporary graphic design ? Kokios yra naujausios interneto svetainių mados? Kas svarbu, kuriant gražų tinklapio dizainą? Štai keletas dalykų, kuriuos žinodami galėsite suprasti interneto svetainių dizaino rinką geriau.

Minimalizmas

Jau kuris laikas kalbant apie bet kurio dalyko estetinę vertę atkreipiamas dėmesys į skirtingą Rytų ir Vakarų požiūrį. Dar visai neseniai Vakarų kultūra didžiavosi esanti neva civilizacijos pradžia su ištobulintomis kultūrinėmis ir estetinėmis vertybėmis. Visgi, pagaliau atsigręžta į Rytus, kur vaizdas nėra toks apkrautas kaip Vakaruose, o tuščios erdvės ir baltos spalvos svoris dažnai didesnis negu mūsų apkrauti ir informacijos pertekliumi turtingi vaizdai. Iš Rytų pirmiausiai į Skandinaviją atėjęs minimalizmas atsidūrė ne tik taikomojoje dailėje, bet ir skaitmeniniuose vaizduose, pavyzdžiui, tinklapių dizaine. Taigi, lengvas, neprikimštas, vaizdų gausa ir margumynais neprikimštas tinklapio dizainas yra tas minimalizmas, kuris dabar priimtinas daug kur. Spalvų neturi būti daug, balta vis dar karalienė, o švelnios pastelinės spalvos, kaip visada, irgi suteikia džiaugsmo ir pakilios nuotaikos įspūdį.

Programėlių įtaka

Jau kuris laikas visas skaitmeninis pasaulis savo vaizdą kuria atsižvelgiant į mobiliųjų telefonų įtaką. London website designers yra tie specialistai, kurie taip pat tai puikiai žino. Dizainas, pirmiausiai įsitvirtinęs kaip mobiliųjų programėlių įvaizdis, vėliau tapo populiarus visoje programinėje įrangoje ir operacinės sistemose. Ne tik statiškas vaizdas, bet ir kiekvienas persijungimas, judesys yra tarsi pasiskolinti iš mobiliųjų įrenginių stilistikos. Taigi, jeigu norite kurti madingą interneto svetainę, tikriausiai taip pat turėsite atsižvelgti į tai, kaip dabar atrodo populiarios neseniai atnaujintos interneto svetainės.

Aiškus kelias

Taisyklė, kuri tinka bet kokios interneto svetainės kūrimui, tinka tiek dabar, tiek tiko ir seniau, yra aiškaus kelio siekiamybė. Vienas iš esminių dalykų, kurį reikia prisiminti kuriant svetainę, tai jos funkcija. Interneto tinklapis, žinoma, bus ir tai, kas suteiks reklaminį efektą, tačiau vis tiek pirmiausiai tai bus vieta, į kurią atvyks žmonės gauti kažkokios informacijos. Gal jie atvažiuos sužinoti, kiek kainuoja jūsų paslaugos, kur ir kokie yra jūsų kontaktai, kokias konkrečiai paslaugas teikiate ir t.t. Tad galvoti jums, visų pirma, reikėtų apie šias informacines funkcijas. Kaip viską išplanuoti, išdėlioti taip, kad žmogus tikrai lengvai rastų tą kelią, lengvai rastų reikalingą informaciją. Svarbiausius meniu kelkite į priekį, būtinai padarykite lengvą grįžimą į titulinį puslapį, nieko neperkraukite nereikalinga informacija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *