Ko nepamiršti norint parduoti mišką?

Kiekviena prekė ir paslauga turi savo kainą, tačiau ne visuomet pardavėjas supranta, kaip ir pagal kokius veiksnius tą kainą reikia nustatyti. Didžiausia problema yra įkainojant nekolnojamąjį turtą, ypač tokį, kaip miško ploras, nes su šio produkto prekyba įprastai nėra kasdien susiduriama. Tam, kad nebūtų klaidų, svarbu žinoti pagrindinius veiksnius, apie kuriuos pardavėjai nesusimąsto arba apgalvoja juos per vėlai.

Miško kaina priklauso nuo to, ar parduodamas tik žemės plotas, ar ir augalija, esanti tame plote. Taip pat kainos skirtumas jaučiasi ir tada, kai įvertinama augalijos rūšis – jeigu žemės plote auga ąžuolai, kaina iškart bus didesnė. Be to, jeigu augantys medžiai jau yra tinkami kirtimui, bendra miško kaina bus dar didesnė. Miškingos vietovės priežiūra reikalauja daugiau dėmesio nei įprasto sklypo miesto centre, todėl yra labai svarbu tinkamai įvertinti jo kainą, nes nuostolių galimybės yra didesnės.

Ar dažnai atsiranda miško pirkėjų? Dažniausiu atveju būna tokia situacija: Jūs pardavinėjate, skelbiate apie tai laikraščiuose, socialinėje medijoje, tačiau nesusimąstote, jog pirkėjų galite ieškoti kitu būdu: pasinaudoję internetine paieškos sistema galite nesudėtingai susirasti įmones, superkančias miškus. Galite patys pasirinkti, kam parduoti savo turtą ir Jums nereikės mokėti už reklamines paslaugas. Yra ir kitas būdas, kuriuo galite surasti pirkėją – Jums tereikia sudalyvauti akcione, kuris jokių nuostolių Jums neatneš.

Svarbiausia, nesuklyskite priimdami per žemos kainos pasiūlymą. Nenusileiskite ir būkite budrūs: supirkėjai gali lengvai Jumis manipuliuoti. Pasitelkite į pagalbą patikimą žmogų, kuris padėtų suteikti Jūsų produktui vertę. Jeigu tokio asmens šalia neturite, apsimeskite pirkėju ir pasiteiraukite panašių sklypų kainų. Tačiau net ir tai neapsaugos Jūsų nuo netinkamo kainos nustatymo, todėl nepamirškite domėjimuisi skirti daugiau laiko, galite išnaršyti ir užsienio svetaines palyginimui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *