Įtrūkimo stikle stabdymas padės išvengti brangaus remonto

Kiekvienas vairuotojas patvirtins, kad net ir tuo atveju, jei važinėjate tvarkingais keliais ir laikydamiesi visų saugaus vairavimo taisyklių, nesate apsaugoti nuo į stiklą skriejančių akmenukų ar kitų stiklo pažeidimo situacijų. Įtrūkęs stiklas gali atrodyti kaip menka bėda, tačiau nepamirškite, kad laiku nesiimant būtinų priemonių, pažeidimas gali plėstis, o tai pareikalaus brangaus remonto ar stiklo keitimo. Ekspertai primena, kad įtrūkimo stikle stabdymas gali būti atliktas vos per 10 minučių, pareikalaujant minimalių išlaidų, tačiau stiklui sugrąžinant jo tvirtumą ir išvengiant rimtų problemų ateityje.

Kreipkitės į meistrus, kurie įvertins pažeisto stiklo būklę

Jei ant vairuojamos transporto priemonės pamatėte įdaužą ar įtrūkimą, nereikėtų atidėlioti taisymo darbų ir automobilį parodyti kvalifikuotiems meistrams. Priklausomai nuo konkrečios situacijos ir pažeidimo tipo, jums bus pasiūlytas stiklų remontas arba stiklų įtrūkimų stabdymas. Labai svarbu bendrauti su patikimais meistrais, kurie atliks stiklo patikrą ir pasiūlys optimalų sprendimą konkrečiu atveju, užuot iškart siūlę brangią stiklo keitimo paslaugą.

Vertinant automobilio stiklo kokybę, didžiausias prioritetas turi būti skiriamas vairuotojo saugumui, todėl atsižvelgiama į įtrūkimo tipą, jo užterštumo lygį, skersmenį, padėtį vairuotojo regos zonoje ir kitus faktorius, kurie padeda priimti sprendimą dėl stiklo remonto ar jo keitimo. Tyrimai rodo, kad laiku atliktas stiklų remontas ir efektyvus įtrūkimų šalinimas gali užtikrinti ne vienerių metų kokybę ir garantuoti tinkamą automobilio eksploataciją.

Ką daryti, jei ant stiklo atsiranda įdauža?

Pastebėjus įdaužą, kreipkitės į meistrus, pvz., „AGN stiklai“ komandą, kurie pasiūlys sprendimą esamai situacijai. Primename, kad pažeistas stiklas gali keisti vairuotojo matomumą, o tuo pačiu – ir vairavimo kokybę, todėl rizikuosite tiek savo, tiek kitų eismo dalyvių saugumu. Laiku neatlikus remonto darbų, gali būti, kad įdauža plėsis, apims didesnį stiklo plotą, įdaužų kiekis didės, o tai reiškia neišvengiamus stiklo keitimo darbus. Kad apsaugotumėte įdaužą nuo purvo ir drėgmės, taip pat, kad išvengtumėte tolimesnio stiklo skilimo, pažeistą vietą užklijuokite izoliacine juosta. Pasistenkite apsaugoti automobilį nuo lietaus ir jo neplaukite. Neatidėliokite remonto darbų ir automobilį parodykite meistrams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *