Greitasis kreditas internetu – kas tai yra?

Dažniausiai matoma ir girdima reklama apie greituosius kreditus, pirmąsias nemokamas paskolas, kai kuriuos žmones nuteikia optimistiškai – jie nieko negalvoję ima paskolas, o pritrūkus lėšų bei išgalių skolą grąžinti turi rimtų nemalonumų. Kitiems – tai didžiulė rizika, kurios jie nė už ką neimtų ant savo pečių. Taigi, kuri nuomonė iš šių yra teisinga? Mano nuomone, kreditai gali padėti žmonėms, mokantiems kritiškai vertinti savo finansinį pajėgumą, žinantiems kokių veiksmų imtųsi, pristigę pinigų. Remdamasis įvairia nuomone, turėdamas savo, ir žinodamas tikrąsias kreditų teikimo bendrovių sąlygas, noriu šiandien Jums papasakoti kaip iš tiesų veikia paskola internetu, ar verta nešti tokia riziką, kokiais atvejais greitieji kreditai Jums gali padėti.

Pradėkime aptardami patį svarbiausią faktorių klientams – riziką. Sutinku, kad ši finansų sfera rizikos turi, tačiau, kaip jau minėjau, tinkamai vertinant savo finansines galimybes, apskaičiuojant kaip grąžinsite skolą, žinant ką darysite, įkritus į dar gilesnę finansinę duobę, tokiu atveju, rizika yra išties maža, o greitųjų kreditų poveikis – gali būti didelis. Greitasis kreditas yra suteikiamas kone kiekvienam Lietuvos Respublikos piliečiui, o dauguma iš jų paskolas ima neapskaičiavę savo galimybių, nepasvėrę rizikos faktoriaus, tuomet juos ištinka tikrai dideli ne malonumai.

Skaityti straipsnį “Greitasis kreditas internetu – kas tai yra?” »

Pirmasis darbas Londone – valytojos

Nors Lietuvoje ta pati profesija atrodytų žemo lygio, bet nuvažiavus į Angliją commercial cleaning services London atrodo kaip svajonių darbas. Taigi, toks tas mano pirmasis darbas, pirmą kartą atsidūrus Anglijoje. Tad štai, sveiki gyvi, susipažinkime, aš Agnė, ir dirbu Anglijoje valytoja. Jau baigiu susitaupyti pirmiesiems studijų metams.

Kaip aš čia atsidūriau

Po mokyklos norėjosi stoti į mediciną, bet įstojau tik į kolegiją, ir tai į mokamą vietą. Mama sakė, duos pinigų, bet nusprendžiau nešvaistyti nei jų, nei savo gyvenimo laiko. Išvažiavau pas brolį į Angliją, kur jis jau buvo įsikūręs. Deja, jis sąžiningas paprastas mažai bendraujantis vaikinukas, o ne koks mafijos bosas, ir kažko pasiūlyti didingo man negalėjo. Tik prieglobstį ir šilto maisto – o tai yra nuostabu, kad gavau tiek. Tad vėliau man teko pačiai ieškotis darbo. Niekas nebuvo sutaręs ir palaikęs man vietos. Buvo labai sunku, kol galiausiai pavyko įsidarbinti vienoje valymo įmonėje.

Apie mano darbą

Jeigu kur nors pamatysite skelbimą, kuriame bus skelbiama apie clean carpet London, tai labai tikėtina, kad to kilimo išvalyti pas jus atkeliausiu kaip tik aš. Taigi, mano darbo diena prasideda anksti šeštą ryto. Keliuosi, sočiai pusryčiauju, nes energijos prireiks, ir žygiuoju į darbą. Ten atlieku neįtikėtinus dalykus – išvalau kilimus su specialia įranga. Anksčiau priklausiau brigadai, kuri nuolat keliaudavo po skirtingus biurus ir juose teikdavo valymo paslaugas. Vėliau šios privilegijos teko atsisakyti, mat turėjau visai nemažą kojos traumą, kuri man šiek tiek apribojo judėjimą. Dabar dirbu daugiau statiškoje padėtyje, labiau vienoje vietoje. Tačiau nesiskundžiu, darbas nuobodus, bet, kai išmoksti, tampi profesionale, pasidaro visai smagu. Nesakau, kad kur nors gyvenime vėliau dažnai galėsiu pritaikyti šias įgytas žinias. Sakau, kad man patiko toks darbas tarsi kažkoks testas – jo metu aš lyg įsitikinau, kad visai turiu smegenų kepurėje, kad galiu dirbti ir ne pačius lengviausius darbus, kad galiu iš esmės suprasti skirtingas sudėtingas sistemas, jas suvaldyti ir tokiu būdu dirbti su tikrai aukšto lygio technologijomis. Tai rodo, kad man gali pasisekti ir studijose. Kažkaip visą gyvenimą labai savimi nepasitikėjau. Ne be reikalo. Tą nepasitikėjimą savimi man įskiepijo tėvai, taip pat mokykla, daug kitų kvailų vietų, kurios, užuot mane sudominę, tik žemino dėl to, kad nesugebu kažko, ką sugeba kiti.Tad dabar smagu žinoti, kad šiame darbe pasižymiu tokiomis savybėmis, kurių galvojau neturinti.