Greitasis kreditas internetu – kas tai yra?

Dažniausiai matoma ir girdima reklama apie greituosius kreditus, pirmąsias nemokamas paskolas, kai kuriuos žmones nuteikia optimistiškai – jie nieko negalvoję ima paskolas, o pritrūkus lėšų bei išgalių skolą grąžinti turi rimtų nemalonumų. Kitiems – tai didžiulė rizika, kurios jie nė už ką neimtų ant savo pečių. Taigi, kuri nuomonė iš šių yra teisinga? Mano nuomone, kreditai gali padėti žmonėms, mokantiems kritiškai vertinti savo finansinį pajėgumą, žinantiems kokių veiksmų imtųsi, pristigę pinigų. Remdamasis įvairia nuomone, turėdamas savo, ir žinodamas tikrąsias kreditų teikimo bendrovių sąlygas, noriu šiandien Jums papasakoti kaip iš tiesų veikia paskola internetu, ar verta nešti tokia riziką, kokiais atvejais greitieji kreditai Jums gali padėti.

Pradėkime aptardami patį svarbiausią faktorių klientams – riziką. Sutinku, kad ši finansų sfera rizikos turi, tačiau, kaip jau minėjau, tinkamai vertinant savo finansines galimybes, apskaičiuojant kaip grąžinsite skolą, žinant ką darysite, įkritus į dar gilesnę finansinę duobę, tokiu atveju, rizika yra išties maža, o greitųjų kreditų poveikis – gali būti didelis. Greitasis kreditas yra suteikiamas kone kiekvienam Lietuvos Respublikos piliečiui, o dauguma iš jų paskolas ima neapskaičiavę savo galimybių, nepasvėrę rizikos faktoriaus, tuomet juos ištinka tikrai dideli ne malonumai.

Pirmiausia, neturint galimybės grąžinti skolą, kreditorius Jums pradeda skaičiuoti vėlavimo palūkanas, taigi Jūsų skola auga kasdien, vėliau, toliau nepaisant sutarties sąlygų, Jūsų sutartis yra nutraukiama vienašališkai, o skolos išieškojimas perduodamas atitinkamai bendrovei. Pažymėtina tai, kad vėliau teks dengti ir skolos išieškojimo išlaidas. Apart viso šito, Jūs tampate nemokiu klientu, esate įtraukiamas į nemokių klientų registrą, o ten esantiems žmonėms, gauti kitą paskolą internete, ar banke yra praktiškai neįmanoma. Jūsų duomenys šiame registre išlieka net 10 metų. Taigi – teisingai neapskaičiavus savo galimybių, prieš imant kreditą, Jūs už jį mokėsite kur kas daugiau, negu galėjote tikėtis.

Kokią išvadą galėčiau padaryti? Greitasis kreditas – lengvai pasiekiamas, tačiau ne kiekvienam gali būti naudingi, dėl vienos priežasties. Žmonėms, kurie nemoka savo situacijos įvertinti kritiškai – kreditai tikrai atneš daugiau žalos, nei naudos. Antroji išvada; Skola, kad ir kas Jums bepaskolintų, visada turės būti grąžinta, taigi, privalote būti budrūs, pagalvoti apie tai, kad už skolą netektų mokėti brangiau, tokiu atveju, kai teisingai vertinate savo galimybes, greitasis kreditas gali būti nauda, visais kitais atvejais – dar didesnis paskolos gavėjo finansinis krachas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *