Lipdukai – sėkmingo verslo dalis?

Kiekvienas verslininkas ar asmuo dirbantis parduotuvėje yra susidūręs su etiketėmis, kurios klijuojamos ant prekių siekiant suteikti konkrečią informaciją. Lipnios etiketės yra būtinoji dalis, viena iš grandinės dalelių, kuri padeda tinkamai parduoti prekę. Tačiau retas mūsų susimąstė, kaip šio pobūdžio daiktas patenka ant prekės, kurią mes laikome rankoje. Juolab, retas pagalvoja, kiek egzistuoja daug pasirinkimų, kiek daug skirtingų etikečių, kurios gali būti klijuojamos ant prekių. Norite sužinoti šiek tiek daugiau? Pasinerkime į etikečių pasaulį…

Lipnios etiketės gaminamos siekiant sukurti reklamą, skleisti tam tikrą informaciją, suteikti žinių. Atsižvelgiant į tai, reikia pasirinkti konkretų stilių, popierių, šriftą ir apipavidalinimą. Lipnios etiketės turi labai platų pasirinkimą, tad jei iškilo poreikis gauti tokios produkcijos – reikia kuo detaliau pastarąją išanalizuoti, jog nekiltų problemų renkantis geriausią variantą.

Matinis. Tai etiketės, kurios dažniausiai reikalingos, kad ant jų būtų pažymėta kaina ir, esant poreikiui, trumpas produkto aprašymas. Toks popierius neblizga, neblaško. Dažniausiai jame pateikiama tik pagrindinė ir pati reikalingiausia informacija. Matinio tipo lipdukai labai patogūs: lengvai nusiklijuoja ir užklijuojami ant kito paviršiaus. Taip pat juos galima perklijuoti kelis kartus – klijų ant paviršiaus užteks ir jie nepaliks jokio pėdsako.

Flour. Tai toks popieriaus tipas, kuris dažniausiai naudojamas lipdukams, kurių pagrindinė užduotis yra sudominti visuomenę. Taigi, jie dažniausiai yra naudojami reklamai. Ypač populiarūs, kuomet reikia skleisti tam tikrą informaciją. Į rankas ją gavę asmenys klijuojasi ant drabužių. Džiugu, tačiau jokių dėmių ar kitų liekanų nelieka. Tokios lipnios etiketės itin populiarios įvairiose organizacijose.

Atspari vandeniui. Tai jau ne popierius, o plėvelė, kuri atspari vandeniui, drėgmei. Ji dažniausiai naudojama parfumerijos ar valiklių srityje. Labai vertinamas variantas, kadangi net ir produkcijos etiketei sušlapus (šampūnas vonioje) galima laisvai perskaityti visą reikalingą informaciją.

Matyti, jog egzistuoja labai platus etikečių pasaulis. Aprašėme pačius pagrindinius variantus, kurie dažniausiai pasitaiko pramonėje ir yra patys populiariausi. Žinoma, yra ir daug pašalinių popieriaus rūšių, kuri yra naudojama lipdukams. Juk, šiuo atveju, svarbiausia, kad galimybės yra, o jomis pasinaudoti mes jau mokėsime.

Kiekvienas verslininkas teigia, jog tokio tipo lipdukai prekėms žymėti tiesiog būtini, kadangi jie suteikia visą reikalingą informaciją, kurios tik klientui gali prireikti. Sakytume, kvailas tas verslininkas, kuris neskatina klientų pačiam susipažinti su preke, tačiau turbūt tokių šiais laikais nėra. Lipnios etiketės, tai patogi galimybė patobulinti savo verslo tėkmę. Juk kiekvienas nori būti sėkmingas. Svarbu link to judėti.

One thought on “Lipdukai – sėkmingo verslo dalis?”

  1. Neseniai ieškojau specialių lipdukų, kurie tiktų apklijuoti automobilį. Norėjau susikurti tokias kaip reklamines iliustracijas ir kad jos užsiklijuotų ant automobilio ir bent jau išsilaikytų ilgą laiką, o ne po pirmo kontakto su vandeniu nukristų. Tai kol kas viskas kokybiškai laikosi, nei vienas šonas neatsiklijavo, tai esu patenkinta. Užsisakiau per čia: https://tilissystem.lt/paslaugos/reklamos-gamyba/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *