Spintos miegamajam pagal fengšui

Miegamasis – ramaus poilsio kambarys, kuriame be spintos ir naktinio stalelio daug daiktų nerekomenduojama turėti. Interjero dizaineriai pataria miegamajį kambarį palikti atvira erdve, dažyti lengvomis spalvomis tam, kad po nakties jaustumėtės tinkamai pailsėję ir žvalūs pasitiktumėte rytą. Spintos miegamajam kambariui kaip vienintelio baldo turėtų užtekti, nes jeigu įsigyjate didelę spintą, į ją galite sudėti ne tik drabužius, bet ir patalynę, rankšluosčius, tam tikrus daiktus ar avalynę. Tačiau remiantis fengšui principais, būtina pasirūpinti tam tikrais kambario elementais ir aspektais tam, kad nakčia jus lydėtų tik spalvingi ir teigiami sapnai, o ramaus poilsio niekas netrikdytų.

Pagal Fengšui, miegamajam kambaryje neturi būti jokio elektrinio prietaiso kaip televizorius ar kompiuteris. Tokie elektromagnetines bangas skleidžiantys prietaisai sudrumsčia kambario ramybę ir fengšui energija yra pažeidžiama.

Dar vienas svarbus geros atmosferos miegamajame aspektas – gaivus oras. Stenkitės kuo dažniau atidaryti miegamojo langus, kambarį vėdinti arba, lauke esant itin žemai temperatūrai, jį valyti tam tikro oro kondicionieriaus ar oro valytuvo pagalba. Pagal fengšui, nepravėdintame kambaryje kaupiasi teršalai ir neigiama energija, kuri gali sutrikdyti ramų poilsį.

Daugeliui žmonių jų darbingumą ir nuotaiką nulemia šviesos šaltinis. Keletas šviesos šaltinių ir žvakių jums tikrai gali suteikti ramybę poilsio kambaryje. Tačiau dera pažymėti, jog teigiamos energijos suteiks žvakės be toksinų, o šviesos šaltiniai neturėtų būti pernelyg ryškūs. Taip pat tokiame kambaryje visos durys turi būti laikomos uždarytomis. Nesvarbu, ar tai spintos miegamajam durys, ar įprastos įėjimo į kambarį durys. Yra tikima, jog tokia durų pozicija padeda išsaugoti sveikatą ir puikius santykius su antra puse.

Daugiau informacijos apie miegamojo spintas – www.eurospintos.lt

One thought on “Spintos miegamajam pagal fengšui”

  1. Pagal fengšui miegamasis turėtų būti poilsio bei ramybės kambarys. Visi baldai turėtų būti išdėstyti taip, kad netrikdytų žmogaus bioritmo. Fengšui energija neturėtų būti pažeidžiama siekiant ramaus bei pilnaverčio gyvenimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *