Spintos jūsų namams: kokių iš tiesų reikia

Jeigu į baldų parduotuvę pirkti spintos nueisite išvis nežinodami, kokios jums jos reikia, tuomet jus tiesiog paskandins didelis spintų pasirinkimas. Prieš einant į baldų parduotuvę, reikia turėti savo viziją, ko jums reikia, kaip turi atrodyti. O geriausia yra ir turėti išmatavimus. Nebūtinai jie turi būti tikslūs, bet gali būti „nuo – iki“. Kai kurių baldų mums reikės, kad tik jie neviršytų kažkokio išmatavimo, nes tik taip jie kažkur tilps. Kitų spintų kaip tik norėsime „ne mažesnių negu“, kadangi norėsime, kad tarp baldų nesusidarytų tarpai, o gal kad spinta užstotų kažkokią negražią interjero pusę. Kokių rūšių spintos yra perkamos, kuriant namų interjerą?

Spintos drabužinės

Turbūt pačios mėgstamiausios moterų spintos yra drabužinės. Tokių turi ne vienas baldų centras Vilniuje, jų būna jau pagamintų, arba jos dar gali būti gaminamos eigoje. Jeigu perkate drabužinę, kuri išnaudoja tik du trečdalius kambario aukščio, pagalvokite, ar ne geriau būtų užsisakyti ją tokią, kuri visgi būtų kitokia. Kuri visgi galėtų užtikrinti jums, kad bus iki pat lubų daiktų laikymo sistemos. Tuomet ir savo namų erdvę išnaudosite protingai. Ne apkrausite beprasmiškai, o tinkamai, protingai apstatysite. Taip ir padarykite. Drabužinės pas kai kuriuose žmones netgi yra kažkas tokio, kas gali turėti ir savo veidrodį, daugiau lentynų, daugiau vietos. Kartais jos atribojamos ne ne kaip spintos, o kaip tam tikri nedideli kambarėliai.

Virtuvės spintos

Virtuvei baldų komplektai dažnai gaminami pagal užsakymus. Tada maksimaliai išnaudojama vieta. Kita vertus, jeigu vietos daug, o norite pataupyti – galite visas spintas ir spinteles iškart pirkti tokias, kokios jau yra parduotuvėje. Paprastai tai yra spintelių rinkiniai, kuriuos sudaro apatinės spintelės ir viršutinės, dar gali būti ir kokia nors pakabinama lentyna.

Atviros spintos knygoms ir gražiems daiktams

Dabar yra priešinga tendencija nei buvo sovietmečiu, kada visi namuose turėdavo spintas it seifus ir nieko nesimatydavo, ką žmonės viduje laiko. Taigi, daug kas dabar turi atviras lentynas ir spintas, kuriose viską galima susidėti daug paprasčiau. Viskas matosi, bet jeigu žmogus atviras, tai jam tik smagiau, kad matosi jo knygos, prieskonių buteliukai ar kosmetikos rinkiniai. Tuomet daiktai tampa patys interjero gyvuoju ir vis besikeičiančiu dekoru. Žinoma, yra ir daugiau spintų rūšių, kurios tinka jūsų namams, o geriausiai tai suprasite, apsilankę baldų centre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *