Iš kur dažniausiai ištrinama informacija

Skaitmeniniame amžiuje išpopuliarėjo paslauga, tai – data recovery UK. Ką tai reiškia? Gali būti, kad ir jums kažkada būtų pravertę laptop data recovery, bet anksčiau net nesusimąstėte apie tai, jog čia gali būti mokama paslauga, už kurią jūs galėtumėte susimokėti ir taip atgauti savo duomenis. Galvojate, kad buvote vienintelis žmogus žemėje, kuriam nutiko tokia bėda ir išsitrynė informacija? Pasidairykite aplink – pamatysite, kad aplink pilna žmonių, kuriems nuolat išsitrina kompiuterio informacija. O žmogaus, kuriam niekada nebuvo dingę duomenys, jūs išvis turbūt nerasite. Tai lemia ir pats technologijų gausumas. Jeigu dar prieš 10 metų tik jaunimas naudojosi technologijomis, tai dabar tai yra kiekvieno iš mūsų reikalas. Iš kur gali dingti duomenys? Tiesiog iš visur. Štai prietaisai ir laikmenos, iš kurių gali dingti jūsų informacija.

Kompiuteris

Su šia priemone mums tenka susidurti kiekvieną arba beveik kiekvieną dieną, ir daugeliui šių laikų jaunų žmonių be kompiuterio neįmanoma įsivaizduoti darbo dienos. Net jeigu dirbate žemės ūkyje, dauguma technikos vis tiek bus kompiuterizuota. Taip pat ir fabrikuose, gamyklose, operatoriai turės naudotis kompiuteriais tam, kad linija veiktų. Taigi, su kompiuteriu susiduriame kas dieną. Visgi, daugiausiai svarbios informacijos būna mūsų asmeniniuose kompiuteriuose ir tuose, kuriuos laikome kažkur darbe ant stalo, jeigu ten daug dirbame. Iš kompiuterio informacija dingsta praryjant viską: kontaktus, dokumentus, nuotraukas, filmus, įrašus. Tiesiog tai gali būti metų metus kaupti duomenys.

Telefonas

Jeigu be kompiuterio neįsivaizduojame poros dienų, tai be telefono neįsivaizduojame poros valandų. Jeigu jo nėra šalia, mums iškart neramu. Kur jis pradingo? Taigi, telefonai yra būtini, jie visada turi būti kartu su mumis. Jeigu nėra – tada baisu. O ką, jeigu pameti? Tada pirmiausia gaila ne paties telefono aparato, o duomenų, kurie buvo viduje. Telefone mes turime daug greitų spontaniškų nuotraukų, liudijančių apie mūsų gyvenimą, ir daug mums svarbių telefono numerių.

Atminties kortelė

Atminties kortelės yra mažos ir talpios. Čia slypi ir palaima, ir prakeiksmas. Viena vertus, labai patogu tokiame mažame daikte laikyti daug, kita vertus – mažą lengviau pamesti. O pametus prarasti daug…

Muzikos grotuvas

Melomanams net ir kelios prarastos dainos yra didelė netektis. Tad jeigu pametame muzikos grotuvą, kurį paprastai turime su savimi, pasidaro gaila. Juk dingo dar vienas puikus grojaraštis mėgstamų mūsų dainų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *