Geriausi plaukų slinkimo produktai, kurie iš tikrųjų veikia

Plaukų slinkimas yra natūrali daugumos vyrų ir moterų senėjimo proceso dalis. Tačiau tiems, kuriems plaukai slinksta sparčiau arba kurie pastebi, kad plaukai krenta kuokštais, šie simptomai gali kelti nerimą ir net gėdą. Nors daugelis žmonių nemėgsta apie tai kalbėti, tyrimai rodo, kad maždaug 40 % suaugusių vyrų ir moterų susiduria su tam tikro laipsnio plaukų slinkimu. Net jei priklausote šiai kategorijai, nebūtinai esate pasmerkti amžinai atrodyti vyresni nei jūsų metai. Yra daugybė būdų, kaip susidoroti su plaukų slinkimu ir sumažinti jo poveikį jūsų išvaizdai. Visa gudrybė – rasti jums tinkantį produktą. Priemones nuo plauku slinkimo už gerą kainą.

Plaukų slinkimo šampūnai

Yra daug šampūnų, kurie parduodami kaip plaukų slinkimo šampūnai. Daugelio jų sudėtyje yra ingredientų, kurie, kaip teigiama, lėtina plaukų slinkimo greitį ir skatina plaukų augimą. Į gero plaukų slinkimo šampūno sudėtį įeina bent vienas iš šių ingredientų: Saw palmetto. Tai gali padėti sumažinti testosterono, kurį organizmas paverčia dihidrotestosteronu (DHT) – hormonu, kuris, kaip manoma, iš dalies lemia vyrų plaukų slinkimą, kiekį. Kofeinas. Tyrimai parodė, kad kofeinas gali padėti sumažinti plaukų slinkimą, nors jo veikimo mechanizmas neaiškus. Pipirmėtės. Pipirmėtės pasižymi antibakterinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis, kurios gali padėti išvengti bakterijų ar uždegimo sukelto plaukų slinkimo. Ženšenis. Manoma, kad ženšenis turi plaukus stiprinančių savybių. Riboflavinas. Riboflavinas taip pat žinomas kaip vitaminas B2, jis dažnai naudojamas šampūnuose, skirtuose plaukų slinkimui gydyti. Vynuogių sėklų ekstraktas. Vynuogių sėklų ekstraktas taip pat gali būti naudingas gydant plaukų slinkimą.

Plaukų slinkimo kondicionieriai

Kondicionieriai yra vienas iš labiausiai paplitusių plaukų slinkimo produktų. Juos galima naudoti kaip kasdienės plaukų priežiūros priemonės dalį arba kaip savaitinę plaukų slinkimo prevencijos priemonę. Pagrindinės plaukų slinkimo kondicionierių sudedamosios dalys greičiausiai yra tos pačios, kaip ir plaukų slinkimui skirtuose šampūnuose. Plaukų slinkimui skirto kondicionieriaus naudojimo privalumas yra tas, kad jį tepant ir ant galvos odos, ir ant plaukų galima padidinti jo įsisavinimą į plaukų folikulus. Kai kurie plaukų slinkimo kondicionieriai taip pat parduodami kaip plaukų slinkimo šampūnai. Tai reiškia, kad juos galima naudoti vietoj įprasto šampūno kiekvieną dieną arba kartu su specialiu šampūnu nuo plaukų slinkimo, taikant gydymą du kartus per savaitę.

Plaukų slinkimo kaukės Plaukų slinkimo kaukės yra skirtos palikti ant plaukų ne ilgiau kaip 5-10 minučių kartą per savaitę. Paprastai jos tepamos ant plaukų linijos ir likusios galvos dalies. Plaukų slinkimo kaukių galima įsigyti vaistinėse ir grožio prekių parduotuvėse. Jos šiek tiek primena tirštą drėkinamąjį kremą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *