Kaip išsirinkti tinkantį butą?

Lietuvoje daugelis žmonių pirmenybę teikia butams, ypatingai didžiuosiuose šalies miestuose, todėl labai paklausūs yra Vilniaus senamiesčio butai. Tiesa, jų pasiūla yra tikrai didelė, o norint pirkti tenka ganėtinai sudėtinga užduotis išsirinkti tinkamą. Kaip nesuklysti ir pasirinkit tinkamiausią butą?

Jeigu jau ieškomas butas Vilniaus senamiestyje, tai vietos pasirinkimo rekomendacija nereikalinga. Senamiestis yra puiki vieta tiek gyventi šeimoms su vaikais, tiek ir studentams ar vienišiems vyresnio amžiaus žmonėms. Strategiškai tinkama ir patogi vieta sudaro didžiąją dalį sėkmingo buto pirkimo sąlygų. Kas dar svarbu norint įsigyti tinkamą butą?

Labai svarbu pasirinkti kokybiškos statybos būstą. Tai itin svarbu, nes nekokybiška statyba gali greitai priminti apie save. Niekas nenori tik įsigyto buto remontuoti ir mokėti daug pinigų už tai, kad reikia padaryti naują remontą ar apdailą. Jūsų užduotis – rasti patikimą statytoją, kuris teikia pirmenybę kokybiškai statybai. Tik tokiu atveju turėsite šiltą ir kokybišką butą, o jei kas ir nutiks, tai statytojas ištaisys visus defektus. Jūs turite žinoti apie statytojo suteikiamą garantiją butams. Konkrečius terminus galima sužinoti sutartyje arba mūsų šalies įstatymuose. Bet kuriuo atveju, jums priklauso garantija, kurią privalo suteikti statytojas. Tiesa, pasitaiko tokių atvejų, kai gamintojas nors ir įstatymiškai suteikia savo statyboms garantiją, tačiau atsiradus defektams galite likti ir be garantinių statytojo įsipareigojimų įvykdymo. Todėl labai svarbu pasirinkti tik tokį statytoją, kuris patikimas, kuris turi daug gerų atsiliepimų ir veiklą vykdo ne pirmus metus.

Kai jau vieta ir statytojas pasirinkti tinkamai, belieka rinktis tinkamą butą. Pagalvokite, kokio dydžio Vilniaus senamiesčio butai patenka į pasirenkamų butų kategoriją? Jums reikia rinktis tinkamo dydžio butą. Toks butas turi būti nei per didelis, nei per mažas. Atsižvelkite į patogumą ir tai, kiek žmonių gyvens bute. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą aukštą. Ne mažiau svarbu pagalvoti, kurioje pusėje turėtų būti buto langai. Kai kurie pirkėjai turi konkrečius pageidavimus, kad miegamajame būtų, pavyzdžiui, rytinė saulė matoma, o svetainėje – vakarinė. Pagalvokite, kurioje pusėje esantys langai jums labiausiai patinka. Kiekvienas turi savo mėgstamas pasaulio kryptis.

Šiltas, kokybiškas ir tinkamoje vietoje esantis butas kartais randamas greitai, o kartais tenka ilgėliau paieškoti, tačiau visais atvejais įmanoma rasti tai, ko reikia. Nusistatykite svarbiausius kriterijus ir ieškokite savo svajonių buto, kuriame jūs jausitės gerai, nes pasirinkote teisingai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *