Kodėl verta keltis į naujos statybos daugiabučius?

Jei galvojate apie naują būstą, svarbu kuo anksčiau apsibrėžti savo reikalavimus ir žinoti poreikius. Būtina atsižvelgti į visų šeimos narių lūkesčius, pvz., galbūt jums patinka vienas pasiūlymas, tačiau jūsų dukra yra nelaiminga, kadangi jai teks įveikti ne vieną kilometrą, kol pasieks mokyklą. Labai svarbu įvertinti ir pačio projekto kokybę, būsto išplanavimą, gyvenamąją aplinką. Vienas populiariausių šių dienų pasirinkimų sostinėje – modernus AmberCity daugiabučių projektas, orientuotas į išrankiausių pirkėjų lūkesčius.

Naujos ar senos statybos daugiabučiai?

Jei nusprendėte ieškoti naujo būsto, visų pirma turite žinoti, į kokius namus norite įsikelti. Vienas svarbiausių klausimų – ar jums aktualūs naujos, ar senos statybos daugiabučiai? Senos statybos namai vertinami dėl gana patrauklių kainų, kurios prieinamos net ir vidutines pajamas gaunantiems pirkėjams. Iš kitos pusės, senieji daugiabučiai turi savų trūkumų, pvz., seni inžineriniai tinklai, netvarkinga gyvenamoji aplinka, nepatogios automobilių stovėjimo aikštelės ir pan. Naujos statybos daugiabučiai kainuoja brangiau, tačiau atitinka daugelio pirkėjų poreikius – jie suteikia daugiau saugumo, džiugina jaukia gyvenamąja aplinka, atitinka maksimalias komforto sąlygas. Iš kitos pusės, net ir naujos statybos projektai tarpusavyje gali gan stipriai skirtis, todėl svarbu atsižvelgti į konkretaus NT vystytojo pasiūlymus, racionaliai įvertinti vieno ir kito projekto privalumus bei trūkumus.

Kodėl verta galvoti apie AmberCity projektą?

Kad naujieji namai atitiktų jūsų poreikius ir jais džiaugtumėtės ne vieną dešimtį metų, turite įvertinti gyvenamąją aplinką ir patį būstą. AmberCity – naujas NT projektas Pašilaičiuose vertinamas dėl patogaus susisiekimo su visais Vilniaus mikrorajonais, išvystytos viešojo transporto sistemos, galimybės greitai ir lengvai nuvykti į prekybos centrus, mokyklas, vaikų darželius ir pan. Patogi automobilių stovėjimo aikštelė sumažina rūpesčius dėl transporto priemonės vietos, jaukus vidinis kiemas suteikia privatumo ir leidžia mėgautis maloniu laisvalaikiu su vaikais ar draugais. Čia įrengtos ir poilsio zonos, vaikų žaidimų aikštelės, lauko treniruokliai, pasivaikščiojimo vietos. Daugiabučių statybai naudojamos išskirtinai aukštos kokybės medžiagos ir šiuolaikiniai technologiniai sprendimai, kurie suteikia daugiau komforto, pvz., modernūs langai butams suteikia daugiau šviesos ir šilumos, individualiai reguliuojama šildymo sistema užtikrina pageidaujamą komforto lygį. Racionaliai išplanuotos butų erdvės suteikia daugiau patogumo kasdienai, 3–4 kambarių butai yra puikus pasirinkimas šeimai su keliais vaikais.

One thought on “Kodėl verta keltis į naujos statybos daugiabučius?”

  1. Naujos statybos daugiabučiai ne tik komfortiškesni, bet ir ekonomiškesni, pavyzdžiui, kalbant apie šildymą. Aš pats esu už tai, naujos statybos butuose būtų dujiniai katilai. Tai labai ekonimška, praktiška ir patogu, labai rekomenduoju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *