Pirmasis darbas Londone – valytojos

Nors Lietuvoje ta pati profesija atrodytų žemo lygio, bet nuvažiavus į Angliją commercial cleaning services London atrodo kaip svajonių darbas. Taigi, toks tas mano pirmasis darbas, pirmą kartą atsidūrus Anglijoje. Tad štai, sveiki gyvi, susipažinkime, aš Agnė, ir dirbu Anglijoje valytoja. Jau baigiu susitaupyti pirmiesiems studijų metams.

Kaip aš čia atsidūriau

Po mokyklos norėjosi stoti į mediciną, bet įstojau tik į kolegiją, ir tai į mokamą vietą. Mama sakė, duos pinigų, bet nusprendžiau nešvaistyti nei jų, nei savo gyvenimo laiko. Išvažiavau pas brolį į Angliją, kur jis jau buvo įsikūręs. Deja, jis sąžiningas paprastas mažai bendraujantis vaikinukas, o ne koks mafijos bosas, ir kažko pasiūlyti didingo man negalėjo. Tik prieglobstį ir šilto maisto – o tai yra nuostabu, kad gavau tiek. Tad vėliau man teko pačiai ieškotis darbo. Niekas nebuvo sutaręs ir palaikęs man vietos. Buvo labai sunku, kol galiausiai pavyko įsidarbinti vienoje valymo įmonėje.

Apie mano darbą

Jeigu kur nors pamatysite skelbimą, kuriame bus skelbiama apie clean carpet London, tai labai tikėtina, kad to kilimo išvalyti pas jus atkeliausiu kaip tik aš. Taigi, mano darbo diena prasideda anksti šeštą ryto. Keliuosi, sočiai pusryčiauju, nes energijos prireiks, ir žygiuoju į darbą. Ten atlieku neįtikėtinus dalykus – išvalau kilimus su specialia įranga. Anksčiau priklausiau brigadai, kuri nuolat keliaudavo po skirtingus biurus ir juose teikdavo valymo paslaugas. Vėliau šios privilegijos teko atsisakyti, mat turėjau visai nemažą kojos traumą, kuri man šiek tiek apribojo judėjimą. Dabar dirbu daugiau statiškoje padėtyje, labiau vienoje vietoje. Tačiau nesiskundžiu, darbas nuobodus, bet, kai išmoksti, tampi profesionale, pasidaro visai smagu. Nesakau, kad kur nors gyvenime vėliau dažnai galėsiu pritaikyti šias įgytas žinias. Sakau, kad man patiko toks darbas tarsi kažkoks testas – jo metu aš lyg įsitikinau, kad visai turiu smegenų kepurėje, kad galiu dirbti ir ne pačius lengviausius darbus, kad galiu iš esmės suprasti skirtingas sudėtingas sistemas, jas suvaldyti ir tokiu būdu dirbti su tikrai aukšto lygio technologijomis. Tai rodo, kad man gali pasisekti ir studijose. Kažkaip visą gyvenimą labai savimi nepasitikėjau. Ne be reikalo. Tą nepasitikėjimą savimi man įskiepijo tėvai, taip pat mokykla, daug kitų kvailų vietų, kurios, užuot mane sudominę, tik žemino dėl to, kad nesugebu kažko, ką sugeba kiti.Tad dabar smagu žinoti, kad šiame darbe pasižymiu tokiomis savybėmis, kurių galvojau neturinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *