Paskutinis apsipirkimas prieš kelionę

Paskutinis apsipirkimas prieš kelionę visada būna toks pats – su daugybe streso, nespėjus susiplanuoti visko tinkamai, bėgant ir bandant kažką padaryti pagal sąrašą, kuriame ne visada viskas surašyta. Didesnis prekybos centras Vilniuje tada atrodo išsigelbėjimas, nes tik taip ir tik tada galima vienoje vietoje gauti viską, ką norime įsidėti į kelionę. Mums prieš išvykstant į savo didžiąsias atostogas lygiai taip kaip ir visada tokiose situacijose būna, teko šuoliuoti strimgalviais į prekybos centrą. Į kokias parduotuves užsukome ir kokiais tikslais?

Vaistinė

Vyras visada iš manęs juokiasi, kad į keliones pasiimu didelį maišą vaistų, o einant per oro uosto kontrolės vartus jau ne kartą mano vaistų krepšelis buvo tikrinamas specialiųjų tarnybų. Tačiau lygiai taip pat ne kartą keliaujant ir pasitvirtino tai, kad turėti asmeninę vaistinėlę yra tiesiog būtina. Joje reikia pagrindinių dalykų, kurių gali prisireikti tiek kelionėje, tiek ne kelionėje. Galima to paties pirkti ir užsienyje, tačiau, kas žino, gal būsi įlindęs kalnuose į olą ir jokios vaistinės netoliese nebus. Reikia pasirūpinti bintais, pleistrais (juk taip dažnai nuspaudžia avalynė), tokiais dalykais, kurių ir būnat Vilniuje kartais prireikia. Taip pat nuo alergijos visada imame Tavygil, nes mažoji alergiška bitėms, o jų gamtoje pasitaiko. Dar nuo virškinimo sutrikimų juodosios anglies bei Mezym Forte arba kokių nors kitų vaistų. Žinoma, reikia imti ir nuo skausmo, tiek tablečių, tiek tepalų, ir visko, kas gali dezinfekuoti žaizdas, numušti temperatūrą.

Drabužių ir avalynės

Šis maršrutas visada būna mažiausiai sėkmingas. Kai prekybos centras Vilniuje aplankomas šiaip kokią nors dieną, nieko konkrečiai nesuplanavus, tuomet atrodo taip sekasi – nusiperki ir džinsus, ir striukę, ir batelius, viską, ko tuo metu konkrečiai nereikia, bet žinai, kad reikės, pavyzdžiui, rudenį. Deja, kai kažko labai reikia, gal dėl to jaudulio ir nervų, rasti sunkiau. Norėjome papildyti lagaminus naujais patogesniais ir labiau kelionei pritaikytais drabužiais, batais, šlepetėmis, bet neradome sau nieko tinkamo.

Universali

Taip pat buvo numatyta nueiti į elektronikos parduotuvę ir ten nusipirkti žibintuvėlį, baterijas, MP3 grotuvą, ausines, papildomą pakrovėją telefonui, nes dabartiniam katė nugraužė laidą. Tačiau prekybos centras Vilniuje buvo didelis, o laiko mažai, ir nutarėme šiuos daiktus nusipirkti universalinėje hiper dydžio parduotuvėje, kur taip pat įsigijome ir maistą bei visokius kitus smulkius pirkinius kelionei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *