Gėlės į namus: paslauga, tinkanti visada

Šį kartą nusprendėme pakalbėti apie dovanas: argi nenuostabu pastarąsias gauti? O ir jų paieška bei dovanojimas taip pat sukelia tik teigiamas emocijas. Gėles galima pavadinti universalia dovana, kurią pasirinkusieji „neprašaus“, nesvarbu, pasveikintas būtų vyras, senolis ar vaikas. Gėlės į namus – paslauga, šį procesą gerokai paįvairinanti bei nuimanti nuo dovanojančiojo pečių dalį rūpesčių, tarkime – padedanti išvengti varginančios kelionės į kitame miesto gale esantį gėlių turgelį (nedideliuose miesteliuose gali būti apskritai sudėtinga rasti dėmesio vertų puokščių).

Kokiais atvejais gėlės į namus – geras pasirinkimas? Iš tikrųjų – beveik visada. Netikite? Skaitykite!

Gimtadienio ar jubiliejaus proga pasveikinti brangų žmogų.

Šiandien tarp žmonių jaučiamas susvetimėjimas: neretai draugas ar giminaitis gimtadienio proga ne tik nepasveikinamas akis į akį, bet net nesulaukia ir skambučio – geriausiu atveju gauna sms žinutę su banaliu tekstu. Šiandien kiekvienas iš mūsų turime puikią progą parodyti savo nuoširdumą ir dėmesį – nepriklausomai nuo to, koks atstumas mus skiria, kaip užimti esame ir panašiai. Tai padaryti gali padėti gėlės į namus, kurias kurjeris, kartu su jūsų nuoširdžiais linkėjimais, pristatys į bet kurį nurodytą adresą.

Išreikšti savo romantiškus jausmus.

Gėlės – jausmų priešingai lyčiai išraiškos priemonė. Tradiciškai vyras jas dovanoja moteriai, tačiau niekas nedraudžia ir apsikeisti vaidmenimis – taip juk dar įdomiau. Gėlės į namus – geras sprendimas norint išreikšti savo simpatiją, jei santykiai dar tik rutuliojasi (garantuota, jog vyras tikrai užsidės pliusą). Tai taip pat galimybė pradžiuginti ir ilgametę savo partnerę, kuri dėl rutinos ir abipusio užimtumo jaučiasi užmiršta, gal net baiminasi dėl to, jog meilė po truputį ima blėsti…Galiausiai reikia nepamiršti, jog gėles mėgsta visos moterys – joms dovanoti net nereikia ieškoti išskirtinės progos.

Atsiprašyti.

Kaip sakoma, mažiau kalbų, daugiau darbų. Jei žmogus kažkam yra „prisidirbęs“ gėlės padėtį pagerinti gali kur kas labiau nei banalūs atsiprašymo žodžiai (dažniausiai kalbant apie poros santykius, tačiau tai tinka ir kitose situacijose). Labai tikėtina, jog ledinę širdį ištirpdys spalvingi žiedlapiai bei netikėtas jų pateikimo būdas.

Įsimintų akimirkų įprasminimas.

Pasipiršimas (paslėpti žiedelį puokštėje – geniali idėja), padėka už kūdikio išnešiojimą ir pagimdymą, jaunavedžių pasveikinimas ir panašiai – tai progos, kurias gėlės dar labiau papuoš.

Tiesiog šiaip.

Tai ir yra bene geriausia proga dovanoti. Tokiu atveju gėlės į namus tampa tikra staigmena, nepaliekančia nei vieno abejingo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *