Paskolos verslui be užstato

Nedidelės paskolos smulkiam ir vidutiniam verslui šiuo metu Lietuvoje yra gan populiarios. Tiesa, jas dažniau išduoda ne bankai, bet įvairios kredito įmonės ir alternatyvūs finansavimo šaltiniai. Jie pasirenkami todėl, kad nebūtinas užstatas, o finansavimas suteikiamas greitai. Taigi, iš karto galima investuoti gautą sumą. Tokio greito kredito įmonėms prireikia, kai, pavyzdžiui, gauna didelį užsakymą. Jį įvykdyti reikia daugiau pinigų medžiagoms, gamybai. Ne visada įmonių savininkai turi turto, kurį galėtų užstatyti. Be to, turto vertinimas užtrunka nuo 2 iki 4 dienų. Paskolos verslui be užstato iš alternatyvių finansavimo šaltinių tampa gera išeitimi.

Alternatyvus finansavimo šaltinis

Finansavimo įmonė „Noviti Finance“ siekia greitai ir paprastai padėti smulkiam verslui ir jaunoms įmonėms gauti paskolą. Nereikalaujama užstato, todėl klientas sutaupo turto vertinimo, notaro, hipotekos mokesčiams. Įmonė, užtikrina savo pagalbą nesėkmės atveju, pratęsdama grąžinimo laikotarpį iki 2-3 metų. Per šį laiką nebetaikomos jokios palūkanos bei mokesčiai.

„Noviti Finance“ įmonėje paskolos verslui be užstato išduodamos vienos darbo dienos bėgyje. Pradžioje reikia užpildyti prašymą internetu. Reikalingi dokumentai – įmonės sąskaitos išrašas, naujausias balansas ir pelno (nuostolių) ataskaita. Vėliau su klientu susisiekia darbuotojas, įvertinę padėtį, pasiūlo geriausias sąlygas. Pasirašius sutartį pinigai pervedami 2 valandų laikotarpiu. Tam net nereikia išeiti iš savo biuro, nes sutartis pasirašoma elektroniniu parašu. Taigi, jau sekančią dieną klientas gali panaudoti finansavimą reikiamų prekių įsigijimui, gamybos procesams vykdyti ar kitiems skubiems darbams.

Paskolą verslui gali gauti ir įmonės, kurių gyvavimo laikotarpis siekia vos kelias dienas. „Noviti Finance“ siekia padėti greičiau užaugti jaunam verslui. Svarstant, ar tikrai paskola yra reikalinga, reikėtų pagalvoti prieš tai, kam ji bus naudojama. Jeigu pinigai bus investuojami į verslo plėtrą ir padės uždirbti daugiau, tada finansavimas bus pelningas. Tačiau, jei kreditas imamas kitoms skoloms padengti, tai gali vesti į vis didesnius finansinius įsipareigojimus. Tokiu atveju, vargu ar kreditas padės. Visada galima konsultuotis su verslo konsultantais, kurie patars, kaip išsimokėti skolas ar sėkmingai vystyti verslą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *