Nuotraukos iš slidinėjimo

Vienas populiariausių žiemos sportų – slidinėjimas – yra ir mūsų su vyru aistra. Ką jau tikrai mokame, tai linksmintis išvykę į žinomus užsienio slidinėjimo kurortus. Kiekviena tokia išvyka mums suteikia be galo daug malonių įspūdžių, o tai leidžia jaustis laimingais. Gaila tik to, kad slidinėjimas negali mūsų širdies pradžiuginti taip dažnai, kaip to tikrai norėtųsi. Tačiau, kai jau praeina bent keli mėnesiai nuo atostogų, mes su vyru darome peržiūrą, kurios metu pažiūrime nuotraukas iš slidinėjimo kelionės. Tai – dar vienas puikus užsiėmimas. Žiūrime praėjusių atostogų nuotraukas ir džiaugiamės, kad turėjome tokį iš tiesų puikų laiką.

Slidinėjimo kurorte

Labai malonius įspūdžius atgaivina įspūdžiai iš kalnų. Blizgantis sniegas, saulė, žmonės, mūsų šypsenos, balti dantys, kaip ir baltas sniegas – visa tai tikrai labai geras jausmas. Norėtųsi ir dažniau pasimėgauti tokiais malonumais, tačiau kasdien to negali padaryti. Visgi ne atsitiktinai pas mus ant sienos kabo net dvi didelės nuotraukos iš slidinėjimo kurorto. Taigi, džiaugiuosi, kad galime taip smagiai poilsiauti. Iš tiesų, slidinėjimas patinka ne kiekvienam žmogui, o mums kaip porai labai pasisekė, kad šiuo sportu džiaugiamės abu. Beje, ar pastebėjote, kad sportas kuo toliau, tuo darosi labiau populiarus? Aš tai neabejotinai pastebėjau, manau, kad tai viena didžiausių madų, su kuria populiarėja ne tik slidinėjimo, bet ir bėgiojimo, važinėjimo dviračiu ir kitokie sportai.

Kitos iš kelionės

Tačiau ne tik pats sportas teikia labai daug malonumo. Iš tiesų, kai pasportuoji, galvoje susigeneruoja kažkoks tarsi džiaugsmas. Atsiranda daugiau energijos, geros nuotaikos, tad kad ir ką dar veiktume, visame esame puikios nuotaikos. Taigi, pavyzdžiui, nuotraukos iš mūsų medinių viešbučio kambarėlių, taip pat iš restoranų – visa tai irgi yra labai malonūs prisiminimai. Džiaugiuosi, kad kartais su vyru sau leidžiame pasidžiaugti tokiais puikiais malonumais kaip toks slidinėjimo kurortas ir kelionė per visą šalį. Pavyzdžiui, kai slidinėjome Alpėse, tuomet pervažiavome pusę Italijos. Nors buvo jau žiema, tačiau jautėmės lyg vasarą. Lietuvoje visi dėvėjo šiltas pūkines striukes ir miegojo su dvejomis vilnonėmis kojinėmis. Čia visi džiaugėsi švelniais marškinėliais, lengvučiais švarkeliais, o vidurdienį saulės atokaitoje norėjosi gulėti jau vos ne su maudymosi kostiumėliu. Italija yra kontrastinga šalis, nes šiaurėje kalnuose kaupiasi puikios sniego ir slidinėjimo trasos, o pietuose gali gerai įdegti ir pasijausti lyg lietuvišką liepos mėnesį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *