Kur švęsti vestuves

Ruošiantis atšvęsti vestuves, svarbus uždavinys yra, kur sutalpinti svečius ir atšvęsti. Šventės vieta gali būti pati brangiausia išlaida, organizuojant vestuves, tad verta pasistengti, kad ji tikrai būtų verta tos kainos. Tradiciškai žmonės renkasi švęsti įvairiose vietose, tačiau tarp populiariausių visada didesnės kainos.

Švenčiate sodyboje

Susituokti santuokų rūmuose ar bažnyčioje, o tada važiuoti švęsti į sodybą – tokių dalykų pastaruoju metu galima pastebėti gana dažnai. Šventimas sodyboje yra patraukli alternatyva, nors ir kainuoja visai nemažai. Tačiau į sodybą žmones traukia tai, kad ten yra privatu, daug vietos, laisvę, visi gali pasidžiaugti gamta. Daug kas nori atsipalaiduoti pirtyje ar kubile, išsimaudyti ežere. Vasarą šokiai lauke po atviru dangumi, koncertas, šašlykas ant laužo – smagus laikas gamtoje patinka daugybei vestuvių rengėjo. Tokia šventės vieta yra dažnas pasirinkimas, todėl jeigu norite išsinuomoti sodybą, verta tą padaryti kuo anksčiau, kadangi vėliau sodybų nelieka. Juk žmonės jas nuomojasi ne tik vestuvėms, bet ir kitoms progoms, įvairiems įmonių vakarėliams, gimtadieniams ir kt.

Šventė restorane

Kai kurie restoranai turi specialias erdves, kurias išnuomoja bei jas galima rezervuoti. Kuo patraukli tokia šventės vieta? Tai gali būti šventė pačiame mieste, todėl niekam nereikės per daug rūpintis transportu, galvoti, kaip paskui parvažiuoti namo, kaip apskritai nuvažiuoti į tą šventę ir kt. Todėl šventė restorane ir yra toks populiarus pasirinkimas. Žinoma, tai labiau tinka žmonėms, kuriems nėra kaip vanduo svarbus privatumas. Jeigu jiems netrukdo, kad jie iš esmės vis tiek bus šalia kitų žmonių, kad juos sutiks gal net ir nuėję į WC, ar kažkur visai už sienos, tada gerai. Be to, restoranai turi ribotą darbo laiką. Tad labiau tokia šventė tinka žmonėms, kurie nori ribotos šventės, trunkančios tik vieną dieną.

Pas tėvus kaime

Dabar populiarėjant veganizmui, ekologijai, natūralumui, į madą ateina ir šventimas paprastame kaime. Tam nebus reikalingi specialūs prabangūs dalykai, tai bus tiesiog paprastas kaimas. Šis variantas prieinamas žmonėms, kurie turi kaimą. Mat pasikviesti žmones atšvęsti į tam tikrą vietą, kur jie nėra buvę – smagus dalykas. Aišku, tada reikia šiek tiek iš anksto paplanuoti, kaip tas vestuves surengti, kur visi miegos, kur prausis, kur bus stalai sudėti ir pan. Tad, iš kitos pusės, tai šiek tiek sudarys papildomų rūpesčių, tačiau kainuos tikrai daug mažiau.

One thought on “Kur švęsti vestuves”

  1. Mes sventeme vestuves kaime issinuomoje palapine. Tiesa, tai buvo pries daugiau nei 15 metu. Tuo metu atrode linksma, taciau patogumo tikrai nebuvo. O suknele atrode tragiskai, nors ir nebuvo lietaus, taciau laukas yra laukas. Vis tik manau tokiai sventei reikia visisko patogumo ir pilno komforto. Tad as uz vestuves restorane arba tuomet kokioje ispudingoje , netradicineje vietoje. Bent jau paskutine tokia svente, kurioje dalyvavau, buvo vestuves restorane kaune tikrai ispudingai grazu, patogu ir kaip supratau, jokiu rupesciu jauniesiems.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *