Gražūs kombinezonai moterims

Kaip ir jau nebe pirmą vasarą, į madą grįžta kombinezonai moterims. Kas madinga šiais metais? Kaip rengtis, kad ir atrodytum gražiai, ir ant mados vėjų bangos pataikytum? Štai keletas mados aspektų, kurie leis jums susidėlioti vaizdą, kokį kombinezoną rinktis geriausia.

Spalvota kaip flomasteris

Na, spalvota, tai spalvota, atrodytų, kas čia tokio, ar ne. Flomasteriai visada spalvoti, ir visų žmonių drabužiai, ypač vasarą, taip pat dažniausiai būna ryškių spalvų. Tačiau šių metų tendencija skatina nemaišyti tiek daug spalvų, o rinktis vieną ryškią spalvą, išlaikant nuspalvinimo tendenciją nuo galvos iki kojų. Taigi, tai gali būti mėlynas švarkas, palaidinė, kelnės ir batai, o gal net ir gėlė plaukuose. Taip rengtis, kad pati būtum panaši į vienspalvį ilgą flomasterį. Ši tendencija gali būti pritaikyta rengiantis bet kokius drabužius, tačiau akivaizdu, kad kombinezonas kaip tik yra tai, kas moteriai gali palengvinti drabužių derinimo skausmus. Vientisas ilgas moteriškas kombinezonas iškart leidžia nusispalvinti save per visą ūgį. Taigi, šią vasarą dėvėdama vienspalvį ryškų kombinezoną tikrai neapsigausi.

Hipiai ir gėlių vaikai

Kaip visada, mada pateikia mums vėduoklę mados vėjų, ir tos vėduoklės kraštai dažniausiai prieštarauja vieni kitiems. Gal pagalvojote, kad jeigu madingi vienspalviai kombinezonai moterims, tai jau tokie, kurie su raštais ir gėlėmis, yra labai nemadingi? Ot ir ne. Madinga viskas. Visiškas laisvumas, hipių polėkis, gėlių vaikų dainos – tai taip pat gali įsiskverbti į jūsų drabužių spintas ir ten sudėlioti drabužinės turinį savaip. Todėl vasariniai kombinezonai gali žydėti visomis pievų gėlėmis, plevėsuoti kaip burės ar skarelės ir skleisti itin laisvą atmosferą bei nuotaiką.

Detalės

Vis dar išlieka madingos metalinės kniedės, tik dabar jos įgauna asimetriškumo pojūtį. Nebereikia simetriškai jų išdėlioti iš abiejų pusių ir sukurti kažkokius šarvus. Jos pradeda išsilakstyti po kombinezono audinį lengvai ir nevaldomai, lyg atgijusios, žaidusios žaidimą „diena – naktis“, laksčiusios ir staiga sustingusios tam tikroje pozoje. Be to, šį sezoną, netgi vasarą, ir vėl madingas kapišonas. Šį kartą jis nebetenka savo sportinio stiliaus ir yra labai ilgas, tystantis kaip Dali peizažai. Jis turi driektis nuo jūsų tarsi šleifas, tarsi skarelė, beveik plevėsuoti ir vilktis žeme. Tai suteikia unikalų lengvumo pojūtį, kurį norisi padovanoti sau kiekvieną vasarą. Taigi, rinktis tikrai yra iš ko, nepamirškite ir priderinti aksesuarų. Prie tokio masyvaus drabužio kaip kombinezonas visada puikiai tiks ir dideli papuošalai, rankinės, skrybėlės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *