Padangų pirkimas internetu

Vis populiarėjant internetinei prekybai, plečiasi ir žmonių požiūris į apsipirkinėjimą internetu. Jei seniau žmonės internetu pirkdavo tik tai, ko negali nusipirkti parduotuvėse (dažniausiai siųsdavosi retesnes prekes iš užsienio), tai dabar vis daugiau žmonių perka kasdienio naudojimo prekes internetu dėl to, kad tai yra paprasčiausiai daug patogiau, o dažnai ir kur kas pigiau. Padangos internetu taip pat ne išimtis – vis daugiau ir daugiau vairuotojų batus savo automobiliams nusižiūri ne kur kitur, kaip internete.

Tikriausiai neverta šnekėti apie privalumus, kuriuos suteikia internetinė prekyba – galite lengvai apžiūrėti ir palyginti labai daug prekių (tiek, kiek fizinėje parduotuvėje būtų tiesiog neįmanoma), galite pasirinkti sau patogų pristatymo metodą ir laiką ir t.t. Tad kodėl gi verta pirkti padangas internetu?

Pirkti internetu ir pigiau, ir greičiau

Pradėkime nuo to, kada yra keičiamos padangos. Ne paslaptis, jog dauguma vairuotojų naujomis padangomis pradeda rūpintis tik tuomet, kai senosios jau eina į pabaigą arba kai ateina kitas metų sezonas ir padangas keisti tiesiog privaloma (rudenį, pavasarį). Tą puikiausiai žino visi padangų prekiautojai, kadangi atėjus laikui keisti vasarines padangas į žiemines arba atvirkščiai, jų parduotuvėse susidaro didžiulės spūstys ir nusidriekia milžiniškos eilės. Būtent dėl šios priežasties internetinė padangų prekyba yra labai patogu – jums nereikia spraustis tarp gausybės žmonių, nereikia stovėti ilgose eilėse. Taip pat, dažnas atvejis jog padangų parduotuvėse paklausiausi modeliai yra itin greitai išgraibstomi ir kitiems pirkėjams tenka tenkintis prekių likučiu. Su šia problema internete nesusidursite – prekių sandėlys yra pastoviai prižiūrimas ir atnaujinamas, todėl praktiškai visos prekės yra tiesiog ranka pasiekiamos.

Taip pat jau tikriausiai esate pastebėję, jog internete daugelis prekių yra gerokai pigesnės. Taip yra dėl to, kad prekės kaina neturi padengti tokių išlaidų kaip patalpų nuoma, aptarnaujančio personalo atlyginimai, sąskaitos už elektros energiją ir pan. Tai reiškia, kad pirkdami internete, jūs sumokate tik prekės savikainą ir atitinkamą antkainį prekės platintojui, išvengiant papildomų mokesčių, kuriuos turėtumėte sumokėti jei prekes pirktumėte realioje parduotuvėje.

One thought on “Padangų pirkimas internetu”

  1. Galiu patvirtinti kad padangas pirkti internetu tikrai apsimoka. Ne tik dėl to kad laikas susitaupo, o ir dėl to kad tai tiesiog patogu. Jau žinau kad gyvai po parduotuves niekada nevažinėsiu ieškodamas padangų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *