Kokios šukos labiausiai tinka Jūsų plaukams?

Plaukai daugeliui moterų yra pats svarbiausias jų papuošalas, kuris padeda ne tik puikiai atrodyti, tačiau taip at ir kurti stilių per juos. Žinoma, gražių plaukų puoselėjimui reikalingos geros kokybės šukos. Tai yra puikios dovanos moterims, kadangi geros šukos kainuoja ne porą eurų, tad daugelis joms pagaili. O tai labai blogai, kadangi tinkamos šukos padės moteriai turėti nuostabius plaukus. O papildomam žvilgesiui reikalingi ir aliejai plaukams.

Tinkamų šukų pasirinkimui pateiksime kelis esminius patarimus, kurie leis būti ramiu radus geriausią kokybę.

Tinkamas šerelių išsidėstymas

Siekiant, kad šukavimo metu Jūsų plaukas nebūtų pažeistas – svarbiausia yra tinkamas šerelių išsidėstymas, kuris garantuoja, kad plaukai nebus pažeisti. Tam geriausia rinktis profesionalias šukas, kurios padeda ne tik tinkamai sutvarkyti plaukus, tačiau taip pat ir išvengti pažeidimo. Šukavimo metu taip pat reikia nepešti plaukų, kadangi staigūs judesiai ne tik išpeša plaukus, tačiau taip pat ir pažeidžia tuos, kurie lieka ant galvos.

Kietumo niuansai

Kai jau tiksliai žinote retumo niuansus – reikia kuo daugiau dėmesio skirti ir pačių šukų kietumui. Jis lemia ne tik plaukų poziciją, tačiau taip pat ir malonumą šukuoti. Dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia minkštos, kadangi jos kuo mažiau kenkia plaukui. Tuo pačiu ir pats šukavimas dažniausiai kur kas malonesnis, tad tai kasdien atliekama procedūra, kuri nekelia jokio diskomforto.

Stiliaus galimybės

Jeigu norite, kad šukavimas Jums keltų tik geriausias emocijas – tokiu atveju siūlome rinktis tokias šukas, kurios yra skoningas akcentas ant Jūsų staliuko arba rankinėje. Šiuo metu stiliaus rasime šukų pasirinkimas yra labai platus, tad esame tikri, kad kiekvienas atras tą variantą, kuris jam arba jai labiausiai tinka. O tokiu atveju ir šukavimasis taps tokiu ritualu, kuris labiausiai patinka ir tuo pačiu kuriuo norisi mėgautis kasdien.

Turėkite tokius plaukus, kurie Jums suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, kurie puošia ir kurie tampa Jūsų stiliaus detale bei akcentu. Esate jų verti ir tikrai galite tokius turėti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *