Kaip pasirinkti greitųjų kreditų kompaniją?

Egzistuoja gana nemažai firmų, kurios siūlo pasiskolinti būtent iš jų. Įvertinus, kokia Lietuva, visgi, nedidelė šalis, ir kiek nedaug joje gyventojų yra – keista, kad po truputi atsiranda vis naujų firmų, kurios teikia kreditus. Greitieji kreditai vienu metu daugeliui ir pats džiūgiausias ir pats liūdniausias aspektas. Jei turite finansinių problemų – džiugu, kad jas galima taip greitai, vos per kelioliką minučių, išspręsti. Tačiau paskola tuo pačiu yra ir didelis įsipareigojimas, kurį privalu suvokti kaip labai svarbų ir atsakingą žingsnį gyvenime. Egzistuojant tokiam plačiam pasirinkimų ratui gali būti kiek sunkoka rasti konkrečiai jums geriausią variantą. Aišku, egzistuojant didelei konkurencijai visada laimi klientas, kadangi jis gali pasirinkti labiausiai jo poreikius tenkinantį variantą. Skirkite laiko firmos paieškoms. Suraskite, tokią, kuri geriausiai patenkintų jūsų lūkesčius.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis kompaniją?

  1. Tie, kurie paskolą ima pirmą kartą, dažnai pirmiausia turi pažiūrėti, ar firma suteikia ją nemokamai. Galima būtų įmones Lietuvoje dalinti į dvi dalis: tokios kurios paskoliną pirmą kartą nemokamai, ir tokio, kurios prašo įprastų palūkanų. Pasinaudokite galimybę grąžinti tokio dydžio sumą, kokią ir paėmėte.
  2. Pasidomėkite apie palūkanas net ir tokiu atveju, jei skoliantės pirmą kartą ir paskola yra nemokama. Niekada negalite būti tikras, ar neteks skolintis dar. Jei kreditas jums nebe pirmas – tuomet palūkanų dydis yra ypač aktualus.
  3. Palyginkite, per kiek laiko pinigus reikia grąžinti. Kuo ilgesnis terminas – tuo geriau. Net ir tokiu atveju, jei žinote, kad paskolos atidavimas jums bus lengvas procesas, apsidrauskite – pasirinkite ilgesnį laikotarpį.
  4. Greitieji kreditai ir juos teikiančios firmos taip pat gali būti išsirenkamos pagal tai, kokių papildomų pliuskiukų firma jums dovanoja. Pavyzdžiui, kai kurios už laiku grąžintą kreditą suteikia galimybę nemokamai pavalgyti kavinėje ir panašiai. Kiekvienos firmos internetiniame puslapyje galite rasti tokio pobūdžio informaciją.
  5. Atkreipkite dėmesį ir kiek laiko firma savo veiklą vykdo Lietuvoje. Kuo laikotarpis ilgesnis – tuo geriau jie yra prisitaikę prie tautiečių paskolų. Neliepiame visiškai atsisakyti naujų firmų, tačiau į jas žiūrėkite kiek su didesniu įtarimu.

Geriausia susirasti firmą naudojantis popieriumi ir tušinuku. Susirašykite visus variantus. Susižymėkite pagrindinius aspektus ir atmetimo būdu iešokite jums geriausiai tinkančio varianto. Greitieji kreditai vis labiau plinta Lietuvoje. Vieną dieną galbūt net taps populiaresni už bankus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *