Kaip prižiūrėti užuolaidas?

Užuolaidos yra vienas iš labiausiai interjerą kuriančių detalių, kurių tinkamas pasirinkimas gali pilnai atgaivinti kambarį. Lygiai taip pat prastas pasirinkimas arba netinkama jų priežiūra po tam tikro laiko gali ne papuošti, o gadinti kambario interjerą. AUSFA užuolaidų salonas, tai vieta, kurioje galite rasti labai daug skirtingų užuolaidų bei romanečių variantų. Kuomet pasirinkimas yra platus – visada pavyks rasti variantą, kuris labiausiai tenkintų poreikius. Tiek kainos atžvilgiu, tiek stilistiniu aspektu. Tačiau neprižiūrimos užuolaidos tikrai nebus jums ilgai dėkingos. Jei norite, kas kambarys atrodytų šauniai – verta jomis pasirūpinti. Dažniausiai manoma, kad vienas skalbimas per metus yra užtektinas pasirinkimas, tačiau mes nuoširdžiai tuo abejojame.

AUSFA užuolaidų salonas pateikia patarimus, kurie padės turimas užuolaidas išlaikyti kuo ilgiau gražiomis.

Pradėkime nuo to, kad ir verta pasirinkti ir užuolaidas atsižvelgus į kelis aspektus. Vienas jų yra – kaip intensyviai saulė į jas švies. Jai langas į pietų pusę – tuomet neimkite labai ryškių. Anksčiau ar vėliau jos vis tiek nubluks. Geriau jau pasirinkite pastelinių spalvų ir kur kas ilgiau galėsite džiaugtis rezultatu. Tuo pačiu ir priežiūra bus daug paprastesnė. Ryškių spalvų užuolaidos turėtų būti pasirenkamos, kuomet esate tikras, jog tiesioginiai saulės spinduliai greitai jų nenublukins.

Skalbti kartą per metus yra kiek per retas pasirinkimas. Žinoma, nesiūlome to daryti reguliariai keletą kartų per mėnesį, tačiau bent jau kartą per tris mėnesius – reiktų. Taip pavyks jas išlaikyti gražias ir tuo pačiu nesugadinti spalvos. Svarbu pasirinkti geriausias priemones, kurios padėtų ilgą laiką džiaugtis intensyvia spalva. Neskalbkite labai aukštoje temperatūroje, kadangi tai dar vienas veiksnys, kuris gali paskatinti kur kas skubesni spalvų nykimą.

Rekomenduojame reguliariai užuolaidas išvėdinti. Nukabinkite jas ir išpurtykite lauke. Taip išvalysite visas dulkes. Ne tik pačios užuolaidos atrodys gražiau, tačiau tuo pačiu net ir oras pasidarys nepalyginamai sveikesnis. AUSFA užuolaidų salonas siūlo šiltuoju sezonu reguliariai vėdinti kambarį. Tai puikus pasirinkimas ne tik tokiu atveju, kad kambaryje bus šviežesnio oro, kuriuo jūs kvėpuosite, tačiau tuo pačiu ir atgaiva užuolaidoms, kurios ilgiau pasistengs išlikti gražios.

Virtualiose prekybos vietose galima rasti gana daug variantų. Iš jų visada pavyks rasti tokį, kuris labiausiai derėtų prie jūsų stiliaus. Jei jums kyla kokių nors klausimų – pasikonsultuokite su profesionalais, kurie gebės padėti išsirinkti labiausiai tinkantį variantą. Juk svarbiausia, kad ji yra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *