Akumuliatoriai

Akumuliatoriai yra kiekviename automobilyje. Netinkami naudojimui akumuliatoriai keičiami. Galite juos pirkti naujus arba panaudotus. Ši automobilio dalis yra gana svarbi transporto priemonei, todėl ji turi būti kokybiška ir tinkamai atlikti savo funkcijas. Nerekomenduojama pirkti panaudotus akumuliatorius, verčiau rinkitės naujus. Galima rasti pigesnių ir brangesnių šių detalių. Kainos gali skirtis, tai priklauso nuo gamintojų, modelių. Šios detalės būna įvairių matmenų bei skirtingų charakteristikų. Jei nepakankamai daug išmanote, galite pasitarti su pardavėjais, konsultantais. Jie tikrai padės jums pasirinkti labiausiai tinkantį jūsų automobiliui akumuliatorių. Pirkdami padėvėtą detalę rizikuojate. Galite nesutaupyti, o atvirkščiai, patirti didesnes išlaidas netolimoje ateityje.

Ieškote akumuliatorių? Užsukite į padangosplius.lt . Šioje internetinėje svetainėje galite rasti ne vieną , jums tereikės pasirinkti, kuri detalė jums labiausiai tinka. Prie kiekvienos prekės nuotraukos rasite technines charakteristikas, taip pat, pateiktos kainos. Detales galite įsigyti internetu, jums nereikės eiti į parduotuvę. Prekę galėsite nusipirkti paspaudę mygtuką „Į krepšelį“. Pasirinkti akumuliatoriai gali būti pristatyti į nurodytą vietą, jei jums patogiau galite pasiimti patys. Pristatymas jums gali nieko nekainuoti. padangosplius.lt rūpinasi savo esamais ir būsimais klientais. Čia pirkti yra patogu, kiekviena prekė išsamiai aprašyta, jei kyla klausimų galite susisiekti su pardavėju kontaktiniu telefonu arba elektroniniu paštu. Akumuliatoriams suteikiamos garantijomis (pavyzdžiui, netgi trejiems metams). Perkant padėvėtas detales joms dažniausiai garantijos nesuteikiamos. Sugedus, jums greičiausiai teks pirkti naują. padangosplius.lt galite rinktis pagal kainą, jums tereikia nustatyti, kad prekės būtų rodomos nuo mažiausios arba nuo didžiausios. Detales galite rinktis pagal ilgį, aukštį, plotį. Svarbu atkreipti dėmesį į talpą (ji žymima Ah), gnybtų padėtį, srovę (ji žymima raide A). Užsisakius netinkamą akumuliatorių, jį galite grąžinti pardavėjui. Detalė gali būti pakeista kita. Svarbu turėti pirkimo kvitą arba čekį. Nereikėtų detalės (akumuliatoriaus) montuoti į automobilį, jei pastebėjote, kad kažkas negerai. Prekės negalėsite grąžinti, jei gnybtai bus mechaniškai pažeisti. Jokiu būdu negadinkite prekių, neišmeskite pakuotės. Pardavėjas reikalauja prekę grąžinti taip supakuotą, kaip ji buvo parduota.

Pirkdami akumuliatorių, atkreipkite dėmesį į akumuliatoriaus groteles. Nuo jų priklauso kiek laiko detalės tarnaus. Grotelių kokybė turi būti nepriekaištinga, jei norite, kad akumuliatorius būtų ilgaamžiškas. Detalės konstrukciją sudaro indas, kuriame yra katodas ir anodas. Jis pripildytas sieros rūgšties, kuri yra skiesta. Akumuliatoriuose yra teigiami ir neigiami poliai. Anodai – tai teigiami, katodai – neigiami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *