Grindys namų interjere

Namų interjeras labai svarbus daugeliui iš mūsų. Norint sukurti jaukią aplinką tenka nemažai įdėti pastangų. Daugelis žino, kad grindys – tai vienas svarbiausių namų interjero elementų, todėl joms reikia skirti itin daug dėmesio.

Ką rinktis? Kokios grindų medžiagos tinkamos? Kokias spalvas pasirinkti? Ir dar daug kitų klausimų neduoda ramybės pirkėjams, kurie ieško naujų grindų savo namams. Pradėti rinktis reikia nuo medžiagų. Vienas iš populiarių pasirinkimų – TANGO PARKETAS. Daugelis žino, kad parketas naudojamas grindims daugelį metų. Jis jau tapo klasikiniu pasirinkimu. Tai natūrali grindų danga, tačiau ji yra brangi. Vis dėl to, norint turėti kokybiškas ir ilgaamžes grindis reikės ir daugiau išleisti pinigų. Interjere tokios grindys suteiks prabangos. Galima pasirinkti įvairias spalvas, raštus ir dydžius. Taigi, interjero kūrimas tampa labai platus ir prieinamas visiems. Be to, ši medžiaga šilta, natūrali ir graži.

Kitas galimas pasirinkimas – laminatas. Reikia paminėti tai, kad ši medžiaga nėra natūrali, todėl netiks tiems, kurie savo namuose kuria natūralių medžiagų interjerą. Laminatas išpopuliarėjo ne taip jau ir senai. Jis pigesnis pasirinkimas, nei parketas, tačiau turi savo trūkumų. Neretai pasirenkama kiliminė danga. Radus gražų raštą ar tinkamas spalvas galima sukurti jaukų interjerą. Kokie kiliminės dangos trūkumai? Pats svarbiausias tas, kad yra reikalinga kruopšti priežiūra. Kiliminė danga rinks dulkes, atsiradus dėmėms, jas bus sunku pašalinti, dažnas grindų tvarkymas turės tapti įpročiu. Trūkumų tokia danga turi pakankamai.

Skaityti straipsnį “Grindys namų interjere” »