Kaip pakuoti perkraustomus daiktus?

UAB „Kraustymo komanda“ – profesionali kraustymo komanda Vilniuje, palengvinanti šį procesą, dirbanti greitai ir kokybiškai. Palengvinkite savo kraustymosi procesą ir patikėkite jį nusimanantiems. Įmonės klientai džiaugiasi galėdami patikėti savo daiktus profesionalams, o į „Kraustymo komandą“ kreipiasi ir tais atvejais, kai namuose tereikia perstumdyti baldus. Geranoriškai atsakydama į visus kylančius klausimus, įmonė neatimdama iš jūsų brangaus laiko pakeičia aplinką, perkrausto iš vienos vietos į kitą. Perkraustymo paslaugos Vilniuje užsiima gyventojų, įmonių ir tarptautiniu kraustymu bei sandėliavimo paslaugomis. Įmonė pateikia patarimus, kuriais reikėtų remtis prieš įsileidžiant į namus perkraustytojus. Perkraustymo paslaugos Vilniuje taip pat siūlo naudotis jų profesionaliomis medžiagomis bei inventoriumi, kuris užtikrintų jūsų gabenamų daiktų saugumą. Turėdama ilgametę patirtį įmonė siūlo itin patvarias dėžės, stiprią pakavimo juostą. Klystate, jeigu manote, kad daiktams supakuoti tiks paprastos dėžės iš maisto prekių parduotuvės ar tokios, kuriose perkate įpakuotus daiktus kaip televizorius ir panašiai. Naudokite burbulinę plėvelę, kuri nuo sudužimų apsaugos stiklinius ar porcelianinius daiktus. Jeigu nusprendėte pakuoti daiktus patys, pasinaudokite šiomis taisyklėmis:

  • Pirmiausia pakuokite vieno kambario daiktus, po to – kito. Ant kiekvienos dėžės surašykite kokio kambario daiktai yra pakuojami, pavyzdžiui, „miegamasis“, „vonia“ ir pan.
  • Dėdami daiktus į dėžės nepersistenkite ir pasirinkite tokį svorį, kurį sugebėsite panešti.
  • Nenaudokite stiprios lipnios juostos ant medinių ar kitokių paviršių tam, kad atidarydami dėžės nepažeistumėte jų turinio.
  • Pakuodami dūžtančius daiktus naudokite kuo daugiau paminkštinimų ir būkite tikri, kad į naują vietą jie bus pargabenti saugiai.
  • Į atskirą dėžę susidėkite pirmo būtinumo daiktus, kurių jums gali prireikti ką tik atsikrausčius į naują vietą kaip rankšluosčiai, puodelis ir pan.

Rekuperatorių nauda ir montavimas

Renkantis rekuperatorių daugeliui žmonių kyla klausimai, kokio tipo jį pasirinkti: plokštelinį ar rotacinį, kiek elektros energijos rekuperatoriai sunaudoja, ar šioje sistemoje reikalingas elektrinis šildytuvas ir pan. Taigi, šiame straipsnyje bus apžvelgiami dažniausiai užduodami klausimai, su kuriais susiduria rekuperatoriais prekiaujančios įmonės. Profesionalai lietuviškam klimatui rekomenduoja rotacinius rekuperatorius dėl trijų priežasčių:

  1. Rekuperatoriai išsprendžia sauso oro problemą, nes dalį išmetamos oro drėgmės jis grąžina lauko orui. Tai ypač aktualu žiemą, kai oras yra vėsus ir sausas.
  2. Rotaciniai rekuperatoriai grąžina didžiausią šilumos koeficientą, o dirbti gali net iki -23 laipsnių temperatūros. Tuo tarpu plokšteliniai rekuperatoriai dirba tik iki -10 laipsnių temperatūros, o taip pat jie grąžina minimalų kiekį šilumos koeficiento. Didžiausias galimas temperatūrinis efektyvumo koeficientas plokšteliniuose rekuperatoriuose gali būti pasiektas tik tuomet, kai oras lauke yra sausas, o patalpoje – drėgnas, kai ventiliatoriai dirba minimaliu greičiu, o apsauga nuo užšalimo nėra įsijungusi.
  3. Kaip jau buvo minėta ankstesniame punkte, rotacinis rekuperatorius sėkmingiausiai pasitarnauja šildymo laikotarpiu dėl efektyvaus temperatūrinio koeficiento. Tokie rekuperatoriai esant dideliam šalčiui neužšals.

Skaityti straipsnį “Rekuperatorių nauda ir montavimas” »